Зміни до бюджету міста внесено

8 листопада 2019 року відбулося ІІ пленарне засідання 36 сесії Вараської міської ради, під час якого депутати одноголосно прийняли рішення «Про внесення змін до бюджету м. Вараш на 2019 рік».

Цього дня в залі були присутні лише 20 народних обранців, адже без поважних причин на сесію не з’явилися понад 10 депутатів міської ради.

Варто зазначити, що постійними активними учасниками майже усіх засідань ради є депутати Вараської міської ради: Руслан Павлусь, Тетяна Анощенко, Ксенія Будь, Олександр Чех, Павло Пан, Тетяна Денисова, Юрій Рабий, Тетяна Самойлова, Анатолій Кречик, Дмитро Ющук, Оксана Назарчук, Сергій Денега, Микола Ковбасюк, Наталія Петрович, Юрій Бондарчук, Іван Радюк, Наталія Бірук та Володимир Шаблій.

Розпочали роботу з приємної місії. Відповідно до Указу Президента України, міський голова Сергій Анощенко вручив квіти та заслужену нагороду - посвідчення та нагрудний знак до почесного звання «Мати-героїня» Яйчені Галині Павлівні, матері шести дітей.

Прийнявши рішення «Про списання житлового фонду, яке знаходиться на балансі КМКП», депутати повторно розглянули проект, який передбачав виділення коштів на придбання комунального автобусу. Попри тривале обговорення, голосів для прийняття даного рішення не вистачило й цього разу.

Однак, за проект рішення «Про внесення змін до бюджету м. Вараш на 2019 рік» усі присутні депутати проголосували одноголосно, тим самим передбачивши виділення додаткових коштів на освітню та соціальну сфери, ремонт скейт-парку, встановлення мультифункціонального майданчика в ЗОШ №2, капітальний ремонт покрівель житлових будинків, поточний ремонт НВК №10, придбання 9 комп’ютерних комплексів, придбання обладнання в шкільну їдальню ЗОШ №2 та проведення капітального ремонту пожежної сигналізації НВК №1.

ІІІ пленарне засідання 36 сесії Вараської міської ради відбудеться у четвер, 14 листопада 2019 року.