Підвищили рівень обізнаності дітей щодо Євросоюзу

15 листопада 2019 року 150 учнів шкіл - лідери учнівського самоврядування, учасники євроклубу «Глобус» гімназії взяли участь у проєкті-грі «Євросесія», яку було проведено представниками ЄС в Україні на базі ЗОШ №1 (від ЗОШ №1, №2, №3, №4, №5 – по 22 учасники, гімназії – 16 учасників, БДЮТ, Заболоттівська ЗОШ – 12 учасників).

«Євросесія» – це проєкт-гра, мета якої підвищити рівень обізнаності дітей щодо Євросоюзу, країн ЄС, їх визначних пам'яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій, в основу якої покладено усний варіант гри «Еліос», започаткованої у Фінляндії.

Для проведення гри було організовано 7 команд по 9 учнів у кожній: «Єврогімназія» (гімназія), «Євролайф» (ЗОШ №4), «Єврики» (ЗОШ №2), «12-3 зірок» (ЗОШ №1), «Без віз» (ЗОШ №5), «Велика дев'ятка» (ЗОШ №3), «Єврошанс» (Заболоттівська ЗОШ). Для інших учасників оголошували інтерактивні завдання з питань євроінтеграції, проте індивідуальні відповіді не оцінювали.

Усі команди продемонстрували колективні навики в роботі, здатність швидко приймати рішення та, безперечно – хороші і, що цікаво, майже рівні знання. За підсумками роботи «Велика дев'ятка» та «Єврики» посіли ІІІ призове місце, чотири команди набрали однакову кількість балів та стали другими («Євролайф», «Без віз», «12-3 зірок», «Єврогімназія»). А переможцем гри стала команда «Єврошанс» Заболоттівської ЗОШ!

Усі команди-учасники отримали цікаві призи-подарунки від наших гостей. Організатори заходу відзначили високий рівень знань, комунікабельність та ерудованість наших дітей.

Захід пройшов невимушено, цікаво, нестандартно. А здобуті колективні навики роботи та навики роботи в команді – будемо використовувати і у інших учнівських проектах.