У Вараші відзначили День Гідності і Свободи

21 листопада у Вараші відзначили День Гідності та Свободи, встановлений на честь доленосних події новітньої історії України - Помаранчевої революції та Революції гідності.

Заходи розпочалися біля меморіалу Героїв Небесної Сотні. Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості управління освіти Вараської міської ради тримали в руках портрети загиблих Героїв Небесної Сотні та мешканців міста, учасників АТО.

Міський голова Сергій Анощенко та заступник міського голови Анатолій Кречик поклали квіти до меморіалу Героїв Небесної Сотні. Настоятель церкви Архистратига Михаїла Луцького екзархату УГКЦ отець Мирон Дух провів молитву за невинно убієнними Героями України. Представник громадськості Анатолій Антикуз прочитав для присутніх власний вірш «Героям Небесної Сотні». Вихованці центру дозвілля відділу культури виконавчого комітету Вараської міської ради Ілона Кущик та Софія Колдун декламували вірші про ті події. У проведенні мітингу-реквієму також взяли участь: вихованка БДЮТу Марина Лавренюк, вокальний ансамбль «Серпанок» та вихованка МЦ ССС ДМ Ангеліна Пашко. Провела захід Світлана Тиндик.

Учасники заходу з державними прапорами України та портретами загиблих Героїв Небесної Сотні пройшли від меморіалу Героїв Небесної Сотні по вулиці Героїв Небесної Сотні до будівлі Вараської міської ради, де відбувся мітинг-реквієм та панахида. Панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні провели Благочинний Володимирецького благочиння ПЦУ, протоієрей, настоятель храму Святої Покрови Віталій Боднар, настоятель Свято-Софіївського храму ПЦУ, активний учасник революції Гідності, військовий капелан Йосип Шарко, настоятель церкви Архистратига Михаїла Луцького екзархату УГКЦ отець Мирон Дух.

Присутні помолилися за душі полеглих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.