Футболісти Вараша – другі на Чемпіонаті області

На початку листопада вихованці відділення футболу Дитячо-юнацької спортивної школи Вараської міської ради, під керівництвом тренера-викладача Ордината Володимира Анатолійовича, повернулися з міста Дубно зі срібними медалями Чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області серед юнаків 2006-2007 років народження.

У фінальній грі команда Вараської ДЮСШ зійшлася з представниками обласного центру «Верес» Рівне. Основний час матчу закінчився в нічию - 0-0. В серії післяматчевих пенальті, на жаль, більше пощастило суперникам, рахунок 4-3 був на їхню користь.

29 листопада, під час засідання 37 сесії Вараської міської ради, відповідно до розпорядження міського голови Сергія Анощенка, юних призерів Чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області відзначили грошовими винагородами: Омельчука Олега, Федіну Давида, Семенова Павла, Павлова Захара, Ющука Давида, Касянчика Івана, Куклу Віталія, Супрунюка Романа, Єпіфанова Максима, Решетицького Олега, Босовського Андрія, Пікуся Андрія, Савчука Костянтина, Кучинського Арсена, Ласкажевського Дениса, Грушевського Івана, Вознюка Валерія та Федіну Артема.

«Пишаємося досягненнями наших чемпіонів, і підтримуємо їх, розуміючи, що це - результат щоденних нелегких тренувань. Наш обов’язок – забезпечити дітям можливість й надалі безкоштовно займатися улюбленими видами спорту в комфортних умовах», - зазначив міський голова Сергій Анощенко.

Вітаємо тренера Володимира Ордината та його підопічних зі значними досягненнями та бажаємо подальших успіхів та перемог!