Відбулося засідання «комунальної» комісії

3 грудня 2019 року відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження під головуванням депутата Вараської міської ради Ксенії Будь.

Після тривалої перерви у роботі комісії депутатам необхідно було опрацювати нагальні питання, що стосуються комунальної галузі міста. Засідання було скликано з метою попереднього розгляду питань, які стосуються комунальної сфери та будуть винесені на наступну сесію Вараської міської ради.

Члени комісії розглянули колективне звернення голів ОСББ нашого міста щодо розробки та прийняття Програму «Енергодім Вараш» на 2020-2025 роки, а також виділення коштів на її реалізацію у 2020 році.

Окрім того, було піднято питання щодо виділення коштів з місцевого бюджету на виготовлення нових технічних паспортів на житлові будинки міста, оскільки у старих паспортах виявлено ряд невідповідностей.

Наступні засідання комісії планують провести згідно графіку роботи комісії.