Відзначили День Збройних Cил України

6 грудня українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День Збройних Cил України.

Цей день по праву є символом відваги, мужності та патріотизму. Бути військовим - висока честь і велика відповідальність, адже саме на них покладена священна місія – захищати рідну землю, боронити її цілісність та суверенітет, забезпечувати мирне життя свого народу.

У великій залі виконавчого комітету Вараської міської ради відбулися урочистості до Дня Збройних сил України.

Відповідно до розпорядження міського голови Сергія Анощенка, відзначили вчителів допризовної підготовки, які сприяють патріотичному вихованню молоді Вараша: Руслана Бусла, Віктора Шевчука, Михайла Мельника, Нестора Дідора, Віктора Міцюка та Віктора Булачка.

Військовий комісар Вараського МТЦК та СП Ярослав Кузло вручив відзнаки Президента України «За участь у антитерористичній операції» Петру Городному, Володимиру Козбуру, Олександру Разумовичу, Назарію Яйчені, Вячеславу Щуру, Сергію Швецю, Віктору Ковальчуку, Андрію Купріяну, Олександру Марчуку та Руслану Зінчуку.