Депутати Рівненської обласної ради підтримали звернення депутатів Вараша

Депутати Рівненської обласної ради підтримали звернення депутатів Вараської міської ради щодо необхідності передачі земельної ділянки для будівництва у Вараші школи №7 та направили відповідне звернення до Міністра енергетики та захисту довкілля України, Президента ДП «НАЕК «Енергоатом», генерального директора ВП РАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом».

Нагадаємо, що місто Вараш включено до державного переліку 100 опорних шкіл, які потребують реконструкції або будівництва по Україні в 2020 році. Нову сучасну школу у Вараші планують збудувати до 1 вересня 2022 року.

Відтак, варто сподіватися, що завдяки об’єднанню зусиль місцевої та обласної влади, за декілька років у Вараші повністю зникне проблема двозмінного навчання та буде створено рівні умови доступу до якісної освіти усім учням нашої громади.