Визначено переможців міського дитячого турніру з шашок

21 грудня в ЗОШ №1 відбувся міський дитячий турнір з шашок, приурочений Дню Святого Миколая.

60 дітей з навчальних закладів міста змагались в 4-х вікових категоріях.

Серед учнів 1-2-х класів перемогу святкували: Міщук Павло - І місце, Волос Дмитро – ІІ місце, Петрусь Макарій – ІІІ місце, Лавренюк Марія – І місце серед дівчат.

Серед учнів 3-4-х класів: Осипенко Володимир – І місце, Сєров Андрій – ІІ місце, Антонюк Дмитро – ІІІ місце, Парейко Анастасія – І місце серед дівчат.

Серед учнів 5-7-х класів: Осипенко Максим – І місце, Євстратов Радій – ІІ місце, Лобанов Микита – ІІІ місце, Фадєєва Марія – І місце серед дівчат.

Серед учнів 8-11-х класів: Лобанов Данило – І місце, Романчук Андрій – ІІ місце, Ковальчук Дмитро – ІІІ місце, Заруцька Анастасія – І місце серед дівчат.

Організаторами турніру стали Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради та федерація шахів м.Вараш.

Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень!