Різнобарв'ям талантів вражав фестиваль колядок та щедрівок

Колядувати та щедрувати на різдвяні свята - прекрасні традиції українського народу. Дбайливо зберігають ці традиції й у Вараші, де шостий рік поспіль, під час фестивалю колядок і щедрівок «Ой, радуйся, земле», дитячі та дорослі художні колективи прославляють новонародженого Христа та Україну, передають безцінний скарб тим, хто прийде після нас.

Цього року своїми виступами піднесений настрій та позитивні емоції присутнім на святі дарували близько 30-ти талановитих творчих колективів та виконавців м.Вараш, Володимирецького району, Рівненської та Волинської областей:

- 10 дорослих колективів: народний аматорський хор «Передзвін» (керівник Г.Кудлай), народний аматорський хор «Ветеран» (керівник Ю.Сеник), хор Свято-Миколаївського храму смт.Колки (керівник отець Андрій), хор Свято-Софіївської церкви (керівник Г.Кудлай), молодіжний колектив Свято-Миколаївського храму с.Стара Рафалівка (керівник Н.Вихрик), фольклорний аматорський ансамбль «Сваряни» сільського клубу с.Сварині (керівник О.Василюк), дует у складі Івана Бублика та Мирослави Воробей, ансамбль реабілітаційного центру (керівник С.Сімашко), вокальний родинний ансамбль «Рідня» Заболоттівського будинку культуру (керівник В.Обруснік) та народний аматорський вокальний колектив «BRE&OVI» центру дозвілля (керівник А.Лішун).

- 17 дитячих колективів та виконавців: підлітковий хор церкви Християн Віри Євангельської «Благодать» (керівник М.Килюшик), вокальна група церкви ХВЄ «Благодать» (керівник А.Романчук), колектив Свято-Миколаївського храму с.Стара Рафалівка (керівник Н.Вихрик), капела бандуристів музичної школи (керівник Н.Остапович), Артем Мирончук та Анна Ковтунович (керівник В.Войтюк), ансамбль скрипалів музичної школи (кер. О.Алєксєєнко), Марія Федінчик (керівник Г.Бобрук), інструментальний ансамбль та солістка Оксана Ясюк музичної школи (керівник Г.Бобрук), Аполлінарія Пашко (керівник С.Пашко), вокальний ансамбль «Серпанок» (керівник С.Тиндик), група прославлення християнської церкви «Світло Зорі» (керівник І.Раба), вокальний колектив ЗНЗ №2 Вараша (керівник О.Нацюк), Катерина Крук (керівник Т.Тарасюк), студія вокального співу «Гармонія» БДЮТ (керівник О.Алєксєєнко) та учень ЗНЗ №4 Давид Ющук (керівник А.Ткач).

Дитячі, дорослі колективи та окремі виконавці дивували і радували глядачів чудовим виконанням колядок, жодна з яких не повторилася під час всього концерту. І хоча фестиваль не передбачав призових місць, та кожен з виступаючих намагався бути найкращим на святковій сцені.

Учасників та глядачів фестивалю зі святами вітав міський голова Сергій Анощенко. Він подякував усім виступаючим за чудові виступи та побажав усім добра, щастя, здоров’я й Божого благословення, а ще довгоочікуваного миру і спокою в державі. Колядки та щедрівки, які лилися зі сцени зачаровували, дарували справжній різдвяний спокій та затишок. Слід відзначити, що кожен колектив проявив свою унікальність та неповторність, що підтверджували щирі бурхливі оплески глядачів.

Незмінним організатором заходу виступив колектив відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.