Про тарифи КМКП говоритимуть під час робочої наради

Про формування тарифів на послуги, які надає населенню Вараської ОТГ Кузнецовське міське комунальне підприємство, говоритимуть під час робочої наради, яка відбудеться у виконавчому комітеті 20 лютого.

Захід пройде за участі міського голови Сергія Анощенка, депутатів Вараської міської ради та представників Кузнецовського міського комунального підприємства.

Нарада транслюватиметься наживо на сайті Вараської міської ради.

Нагадаємо, що 15 січня 2020 року Восьмий апеляційний адміністративний суд визначив, що тарифи на послуги, які надає населенню КМКП, були скасовані законно, адже розраховані вони були не на основі економічно обґрунтованих витрат та прийняті з порушенням вимог постанови Кабінету Міністрів України №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».