Виділили додаткові кошти на медицину

3 квітня 2020 року, під головуванням міського голови Сергія Анощенка розпочалося пленарне засідання сорок першої сесії Вараської міської ради.

Ключовим питанням порядку денного було внесення змін до бюджету міста.

Після детального обговорення, рада прийняла рішення виділити кошти, зокрема, на такі потреби:

- фінансування ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» у другому кварталі 2020 року - 10 мільйонів гривень;

- придбання вакцини від сказу – 167 тисяч гривень;

- придбання інсуліну для мешканців міста, хворих на діабет – 300 тисяч гривень;

- співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ – 2 мільйони 800 тисяч гривень;

- завершення будівництва мільтипрофільного майданчика (біля ЗОШ №2) – 1 мільйон 391 тисячу 684 гривні;

- капітальний ремонт ліфтів – 2 мільйони гривень;

- реконструкцію водопровідної мережі по мікрорайону Перемоги – 1 мільйон 500 тисяч гривень;

- встановлення лічильників у житлових будинках – 6 мільйонів 600 тисяч гривень;

- придбання шкільного автобусу (співфінансування обласному бюджету) – 720 тисяч гривень;

- придбання інтерактивних панелей в школи (за рахунок залишку освітньої субвенції) – 1 мільйон 171 тисяча 706 гривень;

- капітальний ремонт їдальні ЗОШ №1 (співфінансування обласному бюджету) – 1 мільйон 213 тисяч 675 гривень;

- капітальний ремонт спортзалу ЗОШ №4 (співфінансування обласному бюджету) – 1 мільйон 24 тисячі 840 гривень.

Крім того, на 1 мільйон 858 тисяч 502 гривні рада поповнила резервний фонд міста, аби у разі виникнення такої потреби, можна було направити додаткові кошти на боротьбу з поширенням коронавірусу на території Вараської ОТГ. Загалом у резервному фонді знаходитиметься 4 мільйони гривень.

Після розгляду лише 49 питань порядку денного з запланованих 70-ти, міському голові довелося оголосити перерву у роботі ради, адже частина депутатів, вочевидь, втомилася працювати і без поважних причин залишила приміщення сесійної зали.