Освітяни вкотре згуртувались задля доброї справи

В нашому жорстокому світі сьогодні багатьом не вистачає доброти та тепла. Тому творити добро – просто необхідно, воно завжди віддається сторицею і приносить душевну рівновагу.

На жаль, фінансування медицини державою є неналежним. І ще більше це стало видно зараз, в період пандемії COVID– 19, коли медичні працівники, в багатьох випадках, є недостатньо захищеними, про що свідчить кількість хворих медиків по Україні.

Тож освітяни Вараської територіальної громади вкотре згуртувались для організації доброї справи, одностайно прийняли рішення долучитись до надання підтримки медикам нашого міста та закупили кількісний імунофлюоресцентний аналізатор Getein1100, вартістю 50 000 гривень. Цей прилад буде потрібним не лише під час пандемії COVID-19, а знадобиться для роботи медикам і в майбутньому.

Дякуємо за активність та людяність освітянам, а нашим медикам хочемо сказати, щоб берегли себе. Усім мешканцям громади бажаємо бути мудрими, здоровими та добрими.

Усе минає, і карантин мине, а людьми потрібно залишатися завжди!