Послаблення карантину: що дозволено з 11 травня

Вчора Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову про послаблення карантину в Україні.

Сьогодні, 8 травня 2020 року, у Вараші відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням Сергія Анощенка, під час якого присутні одноголосно прийняли рішення з 11 травня 2020 року, відповідно до рішення уряду, послабити в Вараській ОТГ обмежувальні та карантинні заходи.

Зокрема, з 11 травня дозволяється:

- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон;

- відвідування дитячих та спортивних майданчиків на вулиці;

- діяльність літніх майданчиків просто неба в закладах громадського харчування;

- торгівля непродовольчими товарами в магазинах (зокрема, тих, що розташовані в ТРЦ);

- діяльність музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників;

- стоматології;

- салонів краси, перукарень, тренування спортсменів національних збірних команд, діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів, діяльність підприємстві, які працюють у засобах масової інформації, здійснення кіно-, відеозйомок, репетицій театрах, цирках, концертних організаціях, художніх, мистецьких колективах (до 50 осіб та без глядачів).

Також з 11 травня послаблюється карантин для точок продажу преси, друкарень, редакцій, логістичних підприємств у сфері доставки паперу та друкованих видань, а також телерадіоорганізацій, які забезпечують їх повноцінне функціонування, зокрема виробництво контенту та доставку контенту до телеглядача (провайдерів програмної послуги, операторів телекомунікацій, що забезпечують розповсюдження сигналу телебачення та радіомовлення). Можна буде проведити репетиції у театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб), без глядачів за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту.

Нагадаємо, карантин в Україні продовжили до 22 травня, одночасно із введенням ряду послаблень.

Крім того, члени комісії з питань ТЕБ та НС прийняли рішення виділити з місцевого матеріального резерву ДПРЧ-12 ДПРЧ-6 ГУ ДСНС України у Рівненській області паливно-мастильні матеріали (бензин А-95 - 200 л.) для заправки техніки на гасіння пожежі (трав’яного настилу, кущів, торфовищ та інших пожеж та загорянь) у Вараській міській ОТГ.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС МІСТА ВАРАШ (від 08.05.2020 року):