З Днем вишиванки!

Українська вишиванка – це не просто сорочка, прикрашена орнаментованою вишивкою. З давніх часів вишиванка слугувала оберегом, захищала від лихого, була символом міцного здоров’я, краси та щасливої долі.

Починаючи від ниток і закінчуючи унікальним орнаментом, українська вишивка завжди мала сакральне значення. Крім того, у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів, що обов'язково вплине на того, хто вдягає вишиванку.

Дотримуючись усіх карантинних заходів, працівники виконавчого комітету Вараської міської ради долучилися до Всеукраїнського Дня вишиванки та підтримали українські національні традиції, прийшовши на роботу у вишиванці.

Щиро вітаємо усіх зі святом самобутньої, неповторної української культури та національної єдності!

З Днем вишиванки!