Працює спеціальна комісія з контролю виконання протиепідемічних заходів

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Вараш, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

З метою запобігання поширення на території Вараської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради спільно з працівниками Вараського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, Володимирецького регіонального управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, 02 липня 2020 року було проведено перевірку щодо виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України із організації протиепідемічних заходів при здійсненні відповідних видів діяльності в супермаркетах, магазинах, ринках, перукарнях, закладах громадського харчування та фото студії.

Чергові рейди-перевірки показують ефективність їх проведення, щодо недопущення розповсюдження гострого респіраторного захворювання COVID-19 на території Вараської міської ОТГ.

Керівники та працівники закладів дотримуються усіх необхідних карантинних норм і правил, а саме: здійснюється протирання поверхонь та миття підлоги в приміщенні кожні дві години дезінфікуючими засобами, виконується температурний скринінг працівників, що фіксується у відповідному журналі, контролюється наявність засобів індивідуального захисту (рукавичок, масок) та антисептиків для відвідувачів.

02 липня 2020 року:

1. Магазин «Канцтовари Сувеніри», ФОП Якубець О. І.;