Працює комісія з перевірки виконання протиепідемічних заходів

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Вараш, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

З метою запобігання поширення на території Вараської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради спільно з працівниками Вараського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, Володимирецького регіонального управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, 09 липня 2020 року було проведено перевірку щодо виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України із організації протиепідемічних заходів при здійсненні відповідних видів діяльності в супермаркетах, магазинах, ринках, перукарнях, закладах громадського харчування.

Спеціальною комісією під час проведення рейду контролюється дотримання та виконання закладами усіх профілактичних та протиепідемічних заходів на території Вараської міської ОТГ.

Основна увага під час перевірок акцентується на дотриманні керівниками та працівниками закладів усіх необхідних карантинних норм і правил, використанні лише сертифікованих засобів дезінфекції. Керівники та працівники закладів дотримуються усіх необхідних карантинних норм і правил, а саме: здійснюється протирання поверхонь та миття підлоги в приміщенні кожні дві години дезінфікуючими засобами, виконується температурний скринінг працівників, що фіксується у відповідному журналі, контролюється наявність засобів індивідуального захисту (рукавичок, масок) та антисептиків для відвідувачів.

09 липня 2020 року:

1. Перукарня (Громадський центр), ФОП Бабік Т. А., мікрорайон Будівельників, 73/1.

2. Обрядовий салон «Мрія», ФОП Червона В. В., мікрорайон Будівельників, 72.

3. Магазин «Пивний дім», ФОП Пронь К. А., мікрорайон Будівельників, 73.

4. Магазин «Канцтовари», ФОП Литвин Т. Г., мікрорайон Будівельників, 73/5.

5. Маркет «А Маркет», ФОП Дудчак В. І., мікрорайон Будівельників, 71Д.

6. Аптека №2, ТзОВ «Рута», мікрорайон Будівельників, 73.

7. Магазин «Купава», ПП «Імбекс», мікрорайон Будівельників, 71.

8. Магазин «Акцент», ФОП Курілін І. А., мікрорайон Будівельників, 71Б.

9. Кафе «Pit Stop», ФОП Дерев’янчук О. М., мікрорайон Будівельників (Громадський центр).

10. Магазин «Свіжий хліб «Скиба», ФОП Чернишов В. О., мікрорайон Будівельників, 71.

11. Магазин «Аврора», ФОП Яворська Т. В., мікрорайон Будівельників, 71.

12. Магазин «Карапуз», ФОП Домена Т. П., вулиця Садова.

13. Магазин «Добра мама», Домена С., вулиця Садова.

14. Магазин «Одна ціна все по 20», ФОП Саленко О., вулиця Садова.

15. Квітковий магазин «Орхідея» ФОП Коляда Л. П., проспект ім. Т. Шевченка.

16. Магазин «Пивний дім» ФОП Пронь К. А., проспект ім. Т. Шевченка.

17. Магазин «Квітковий рай» ФОП Конотопчик І. В., проспект ім. Т. Шевченка,15.

18. Магазин «Квіти» ФОП Ковтонюк Н. Г., проспект ім. Т. Шевченка.

19. Магазин «Вікторія» ФОП Дейнека М. П., проспект ім. Т. Шевченка, 16А.

20. Магазин «Квіти» ФОП Дейнека В. В., проспект ім. Т. Шевченка, 14.

21. Магазин «Антикриза» ФОП Поліщук В. В., проспект ім. Т. Шевченка,3.

22. Магазин «Норд Вест» Каразія Л. П., проспект ім. Т. Шевченка.

23. Магазин «Анді» Димид О. М., проспект ім. Т. Шевченка.

24. Магазин «Секонд-хенд на вагу» ФОП Гаврилюк Н. Ю., вулиця Садова.

25. Магазин «Одяг для всієї сім’ї» ФОП Деркач С. А., вулиця Садова.

26. Магазин «Діамант» ФОП Романік Л. О., вулиця Садова.