Триває робота спеціальної комісії

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Вараш, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

З метою запобігання поширення на території Вараської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради спільно з працівниками Вараського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, Володимирецького регіонального управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, 15 липня 2020 року було проведено перевірку щодо виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України із організації протиепідемічних заходів при здійсненні відповідних видів діяльності в супермаркетах, магазинах, ринках, аптеках, перукарнях, закладах громадського харчування.

Під час чергової перевірки закладів Вараської міської ОТГ значних порушень не виявлено. Вкотре, комісія звернула увагу керівників та працівників закладів на важливості використання сертифікованих дезінфікуючих засобів для миття підлоги та протирання поверхонь, а також наявності антисептичних засобів для обробки рук.

Комісією були надані рекомендації та пам’ятки по дотриманню усіх необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів для недопущення поширення на території Вараської міської ОТГ гострого респіраторного захворювання COVID-19.

15 липня 2020 року:

1. Пересувна кав’ярня «Смайл», ФОП Здоровенко Д. С., мікрорайон Будівельників біля супермаркету «АТБ».

2. Супермаркет «АТБ», ТОВ «АТБ Маркет», мікрорайон Будівельників, 49.

3. Магазин «Подарунки», ФОП Луцишина Г. П., мікрорайон Будівельників біля супермаркету «АТБ».

4. Аптека «Подорожник», ТОВ «Подорожник Рівне», мікрорайон Будівельників біля супермаркету «АТБ».

5. Магазин «Світ Взуття», ФОП Чайка Н.Я., мікрорайон Будівельників, 48.

6. Магазин «EVA», ТОВ «РУШ», мікрорайон Будівельників, 48.

7. Студія краси «Маямі», ФОП Чишейка М. В., мікрорайон Будівельників, 48.

8. Аптека №16 «Бажаємо здоров’я», ТзОВ «Аверсі», мікрорайон Будівельників, 49 корпус 1.

9. Магазин «Свіжий хліб «Скиба», ФОП Мацюк Ю. Б., мікрорайон Будівельників навпроти СМСЧ №3.

10. Магазин «Вітамінка», ФОП Ткачук Г. С., м-н Будівельників біля буд. №19/2.

11. Супермаркет «Вопак», ТзОВ «ГІППО», вулиця Енергетиків, 19.

12. Магазин «Економ клас», ФОП Чечєнєв В. А., вулиця Енергетиків, 21.