Триває перевірка закладів громадського харчування

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Вараш, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

З метою запобігання поширення на території Вараської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради спільно з працівниками Вараського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, Володимирецького регіонального управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, 23 липня 2020 року було проведено перевірку щодо виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України із організації протиепідемічних заходів при здійсненні відповідних видів діяльності в супермаркетах, магазинах, ринках, закладах громадського харчування.

Комісією було перевірено заклади громадського харчування, об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, а також Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.

Спеціальна комісія звертає увагу суб’єктів господарювання на неухильне дотримання працівниками та відвідувачами закладів вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних вимог на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

23 липня 2020 року:

1. Кафе «Катана», вулиця Лісова, 1.

2. Магазин «Білий лебідь», м-н Вараш біля буд. 29.

3. Супермаркет «Вопак», вулиця Енергетиків, 19.

4. Кафе-бар «Токіо», м-н Будівельників, 75.

5. Магазин «Бахус», м-н Вараш, 26Г.

6. Магазин «Альтаїр», вулиця Соборна, 2.

7. Ринок «Північний, 1», мікрорайон Ювілейний.

8. Вараський міський Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю ім. З. А. Матвієнко, вул. Меслибницька, 9.