Cпеціальна комісія продовжує перевіряти заклади торгівлі

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Вараш, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

З метою запобігання поширення на території Вараської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, відділом муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради спільно з працівниками Вараського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, Володимирецького регіонального управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, 25 та 30 липня 2020 року було проведено перевірку щодо виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України із організації протиепідемічних заходів при здійсненні відповідних видів діяльності в супермаркетах, магазинах, ринках, закладах громадського харчування.

Комісією було перевірено МПП «Ринок», ринок «Північний,1», заклади громадського харчування, а також об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

Спеціальна комісія звертає увагу суб’єктів господарювання на неухильне дотримання працівниками та відвідувачами закладів вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних вимог на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Перевірено:

- МПП «Ринок», вулиця Енергетиків, 3.

- Магазин «Альтаїр», вулиця Соборна р-н заправки «Журавлина».

- Магазин «Кошик», мікрорайон Перемоги, 33.

- Магазин «Зерно Маркет», мікрорайон Перемоги, 33Б.

- Магазин «Едельвейс», мікрорайон Перемоги, 16.

- Магазин «Альянс», мікрорайон Перемоги, 15.

- Магазин «Сервант», вулиця Колгоспна.

- Магазин «Гранат», вулиця Колгоспна.

- Магазин «Джерело», мікрорайон Перемоги, 10.

- Магазин «Імбекс-1», майдан Незалежності, 8.

- «Бар-7», ТЦ «Оранж Плаза», майдан Незалежності.

- Ринок «Північний,1» мікрорайон Ювілейний.

- Магазин «Світ кави».

- Кіоск №48.

- Кіоск №47 «Обнова».

- Кіоск «Зоомагазин».

- Кіоск №43.

- Кіоск №24 «Побутова хімія».

- Кіоск №25 «Рибацький».

- Кіоск «Ситий кабанчик».