Триває робота комісії з перевірки дотримання карантинних вимог

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Вараш, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

З метою запобігання поширення на території Вараської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, відділом муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради спільно з працівниками Вараського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, Володимирецького регіонального управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, 15 і 19 серпня 2020 року було проведено перевірку щодо виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України із організації протиепідемічних заходів при здійсненні відповідних видів діяльності в супермаркетах, магазинах, ринках, закладах громадського харчування.

Комісією було перевірено МПП «Ринок», ринок «Надія», ринок «Північний, 1», а також об’єкти торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами та заклади громадського харчування.

Під час перевірки було встановлено, що в цілому на ринках та об’єктах торгівлі продовольчими і не продовольчими товарами та в закладах громадського харчування виконуються надані рекомендації щодо торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами в умовах адаптивного карантину. Більшість відвідувачів та працівників ринків дотримуються маскового режиму та дистанціювання, на ринках здійснюється температурний скринінг, використовуються дезінфікуючі засоби для рук.

Входи на територію ринків обладнані місцями з антисептиком, а місця для торгівлі обладнані захисними екранами з плівки.

15 серпня 2020 року:

1. МПП «Ринок», вулиця Енергетиків, 3.

2. Ринок «Надія», вулиця Енергетиків, 5.

19 серпня 2020 року:

1. Кафе «Катана», вулиця Лісова.

2. Магазин «Іграшки», проспект ім. Т. Шевченка, 9.

3. Магазин «Нектар», проспект ім. Т. Шевченка, 1.

4. Магазин «Антикриза», проспект ім. Т. Шевченка, 3.

5. Магазин «Солодка хатинка», проспект ім. Т. Шевченка, 11.

6. Магазин «Анді», проспект ім. Т. Шевченка.

7. Магазин «Вікторія», проспект ім. Т. Шевченка, 16.

8. Маркет «А Маркет», мікрорайон Будівельників, 71Д.

9. Кафе «Ретро», мікрорайон Будівельників, 71А.

10. Кафе «Pit Stop», мікрорайон Будівельників (Громадський центр).

11. Магазин «Акцент», мікрорайон Будівельників, 71Б.

12. Магазин «Аврора», мікрорайон Будівельників, 71.

13. Магазин «Зерно Маркет», мікрорайон Будівельників.

14. Кафе «Морс», мікрорайон Будівельників, 72.

15. Кафе «Сосновий Бір», вулиця Лісова, 7.

16. Ринок «Північний, 1», мікрорайон Ювілейний.

17. МПП «Ринок», вулиця Енергетиків, 3.