Стартував Чемпіонат України з футболу серед юнаків

5 вересня в селі Минай Закарпатської області відбувся І тур Чемпіонату України з футболу (перша ліга).

Цьогоріч місто Вараш на Чемпіонаті представляють дві команди в категоріях «U-15» та «U-17», в складі 45 учасників.

Вараські юні футболісти в категоріях «U-15» та «U-17» зустрічалися з місцевою командою «АФУРР» (село Минай).

Першими на футбольне поле вийшли футболісти команди категорії «U-17». На жаль, за результатом гри наші футболісти поступилися суперникам з рахунком «2:0».

В категорії «U-15» баталії на футбольному полі розвивалися дуже динамічно. В підсумку гра завершилася бойовою нічиєю «6:6».

Тренери та спортсмени футбольних команд «Вараш» дякують міській владі Вараша за фінансову підтримку в організації участі в Чемпіонаті України.

Результати І туру наших вікових груп:

«U-17»: ФК «Вараш» (Вараш) – «АФУРР» (Минай), 2:0.

«U-17»: «Рух» (Винники) – «Галичина» (Львів), 6:0.

«U-17»: ФЦ «КОВЕЛЬ-ВОЛИНЬ» (Ковель) – «Динамо» (Львів), 1:0.

«U-17»: ФК «Миколаїв» (Миколаїв) – «СДЮШОР-4» (Львів), 1:4.

«U-17»: «Адреналін» (Луцьк) - «АФУРР» (Минай), 0:4.

«U-15»: ФК «Вараш» (Вараш) – «АФУРР» (Минай), 6:6.

«U-15»: «Рух» (Винники) – «Галичина» (Львів), 2:0.

«U-15»: ФЦ «КОВЕЛЬ-ВОЛИНЬ» (Ковель) – «Динамо» (Львів), 1:2.

«U-15»: ФК «Миколаїв»(Миколаїв) – «СДЮШОР-4» (Львів), 0:3.

«U-15»: «Адреналін» (Луцьк) - «АФУРР» (Минай), 1:2

ІІ тур Чемпіонату України з футболу (перша ліга) пройде у Вараші 12 вересня 2020 року (запасне поле стадіону «Ізотоп») між командами:

- «U-17»: ФК «Вараш» - «АФУРР» села Минай (12.00).

- «U-15»: ФК «Вараш» - «АФУРР» село Минай (14.00).

Бажаємо нашим спортсменам перемоги!