Без поразок не буває перемог

12 вересня 2020 року, на запасному полі стадіону «Ізотоп» міста Вараш, відбувся ІІ тур Чемпіонату України з футболу (перша ліга).

Перед початком змагань міський голова Сергій Анощенко привітав всіх присутніх з Днем фізичної культури і спорту та відзначив грамотами і грошовими винагородами кращих спортсменів та тренерів нашого міста.

В гості до Вараша завітали юнацькі команди села Минай «АФУРР-Минай», які вважаються одними із фаворитів нашої групи. Однак, для того, щоб перемогти спортсменів Вараша, гравцям із Закарпаття довелося прикласти максимум зусиль.

Наші футболісти чинили гідний спротив супернику. Та, на жаль, за результатами гри поступилися в категорії «U-17» з рахунком 0:2 та «U-15» з рахунком 0:3.

Результати ІІ туру наших вікових груп:

- «U-17»: ФК «Вараш» (Вараш) – «АФУРР» (Минай), 0:2;

- «U-15»: ФК «Вараш» (Вараш) – «АФУРР» (Минай), 0:3.

Наступний, ІІІ тур, відбудеться у Львові 19 вересня: «Динамо» (Львів) - ФК «Вараш» (Вараш).

Бажаємо нашим юнакам не засмучуватися, адже без поразок не буває перемог!