Відзначили з нагоди Дня рятівника

17 вересня пройшли урочистості з нагоди Дня рятівника та 35-ї річниці заснування 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

З нагоди професійного свята перед особовим складом підрозділу з вітальним словом виступив міський голова Сергій Анощенко: «Висловлюю вам щиру вдячність за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Бажаю всім вам здоров’я, благополуччя, душевного спокою у родинах, бадьорості духа, сухих рукавів та якомога менше тривожних викликів!».

Міський голова вручив грамоти за сумлінне виконання службових обов’язків, ліквідацію пожеж та їх наслідків колективу 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області та колективу Вараського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області.