Заболоття відзначає 437-му річницю

Усі досягнення, якими багате село Заболоття, складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного жителя села і саме в такі свята, кожен відчуває себе частиною великої громади.

Відповідно до розпорядження міського голови  Сергія Анощенка, за активну участь у громадському житті та з нагоди Дня села Заболоття  відзначені грамотами та грошовими винагородами:

- мешканці села, яким у 2020 році виповнилося 90 років: Герштун Петро Іванович, Савчук Пелагея Омелянівна, Скібчик Володимир Олексійович, Сопрунець Ганна Галактіонівна; Скібчик Леся Сергіївна, Скібчик Юрій Вікторович - багатодітна сім'я.

- військовослужбовці та учасники бойових дій: Горбачик Василь Віталійович, Дзьолось Олександр Миколайович, Кречик Віталій Сергійович, Матвійчук Олександр Олександрович, Філіпов Олексій Віталійович та Юсько Микола Вікторович;

- працівники медичного та культурно-освітніх закладів села: Грушевський Микола Дмитрович, Грушевська Тетяна Вікторівна, Давидова Олена Вікторівна, Жук Наталія Володимирівна, Кучинська Ольга Мирославівна, Обруснік Віра Станіславівна, Мороз Олександра Миколаївна, Скібчик Ольга Сергіївна та волонтер Хомуйло Олександр Леонідович.

Бажаємо вашому селу - процвітання, стабільності та розвитку, а усім жителям – міцного здоров'я та добробуту!