Адаптивний карантин продовжено до 31 грудня

16 жовтня  2020 року, під головуванням міського голови Сергія Анощенка, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Вараш.

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), на виконання протоколу №57 від 15.10.2020 року позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської області, на підставі оцінки епідемічних показників, комісія прийняла рішення встановити з 19 жовтня 2020 року на території Вараської громади «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та забезпечити його виконання.

За результами обговорення, комісія прийняла наступні рішення:

- продовжити адаптивний карантин на території Вараської ОТГ до 31 грудня 2020 року;

- посилити контроль за виконанням обмежувальних заходів в супермаркетах, магазинах та ринках тощо;

- призупинити з 19 жовтня 2020 року роботу розважальних закладів, кінотеатрів, кафе, ресторанів міста;

- продовжити роботу Вараському міському центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко з дотриманням всіх протиепідемічних рекомендацій;

- дозволити роботу дошкільних навчальних закладів та позашкільних навчальних закладів з  дотриманням обмеження відвідування кількості дітей (до 10 осіб в групі) та посилити контроль за дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Протокол №40 від 16 жовтня 2020 року: