На порядку денному нової влади питання медицини

З метою вирішення питань медичної галузі міста, пов’язаних  зі створенням комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараська багатопрофільна лікарня», організації надання вторинної/спеціалізованної медичної допомоги у Вараській міській територіальній громаді, 5 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради під головуванням міського голови Олександра Мензула.

Першочергово члени виконавчого комітету розглянули питання «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараська багатопрофільна лікарня», яке доповіла начальник відділу економіки Ірина Барабух. Заслухавши та обговоривши дане питання, виконавчий комітет прийняв рішення провести конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараська багатопрофільна лікарня» та затвердив відповідні етапи проведення вищезазначеного конкурсу. Відділу кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради доручено організувати роботу щодо утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора даного підприємства у порядку, визначеному чинним законодавством України.

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараська багатопрофільна лікарня» розміщено на офіційному вебсайті органу управління.

Другим питанням, на прохання начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва Сергія Бедика, члени виконавчого комітету розглянули проєкт рішення «Про проведення перерозподілу бюджетних призначень». Під час голосування члени виконавчого комітету утрималися та дали протокольне доручення головним розпорядникам коштів бюджету Вараської міської територіальної громади  щодо надання інформації про суми бюджетних призначень, які можуть бути перерозподілені на наступному пленарному засіданні сесії міської ради іншим розпорядникам чи одержувачам бюджетних коштів.

Останнім, у закритому режимі,  члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувалося захисту прав дітей.