Злагоджена робота у День депутата

09 листопада в сесійній залі під головуванням міського голови Олександра Мензула проведено День депутата.

Депутатам міської ради було запропоновано проєкти рішень, які будуть внесені на розгляд порядку денного позачергової другої сесії Вараської міської ради.

Під час засідання розглянуто низку питань. Особливу увагу депутати зосередили при обговоренні змін до бюджету Вараської територіальної громади, адже необхідно знову виділяти додаткові кошти нашим медикам для виплати заробітної плати.

Депутатам також був запропонований проєкт рішення  «Про звернення депутатів Вараської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо невідкладного розгляду законопроєктів №3853-1/3853-2 та №3993», що дасть можливість зняти соціальну напругу з фізичних осіб-підприємців.

Окрім того, обговорили проєкт рішення міського голови Олександра Мензула «Про затвердження антикорупційної програми Вараської міської ради».

До обговорення питань, винесених на розгляд, долучилися заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Ніна Зубрецька, начальник фінансового управління Валентина Тацюк, головні розпорядники бюджетних коштів та начальники відповідальних структурних підрозділів.