Дотримання  карантинних заходів - головна вимога сьогодення

12 листопада 2020 року відбулася робоча нарада під головуванням міського голови Олександра Мензула за участю керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Вараської міської ради, Вараського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Володимирецького районного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, керівників ринків, супермаркетів, суб'єктів господарювання у сфері торговельного обслуговування та громадського харчування.

Учасники наради обговорили питання функціонування ринків, торговельних об'єктів та закладів громадського харчування в умовах карантину та дійшли домовленості щодо безумовного дотримання ФОПами вимог постанов головного державного санітарного лікаря України ( №33 від 02.06.2020 р.; №34, №35, №36 від 06.06.2020 р.).