Плідна робота Вараської міської ради

20 листопада 2020 року свою роботу продовжила позачергова друга сесія Вараської міської ради восьмого скликання.

Перед початком засідання Ольга Дуб – голова Вараської міської територіальної виборчої комісії зачитала постанову від 19 листопада 2020 року №15 про дострокове припинення повноважень депутата  Вараської міської ради Ємельянова Ярослава Володимировича та реєстрацію депутата до Вараської міської ради від Політичної Партії «ПРОПОЗИЦІЯ» Шарабара Максима Валерійовича згідно поданої заяви.

В рамках відзначення Дня дитини в сесійній залі виступили лідери Вараської міської ради старшокласників «Ватра» з пропозиціями вирішення  проблемних питань, які  турбують молодь міста. Міський голова Олександр Мензул підтримав активістів і зауважив, що необхідно  відновити роботу Молодіжної ради.

Після традиційних звернень і запитів, проголосували за ряд важливих для Вараської ОТГ проєктів рішень.

Зокрема депутати підтримали проєкт рішення «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів постійних комісій». Регламенту комісію очолив Олександр Дерев’янчук, бюджетну – Юрій Кравець, соціальну – Віталій Лисак, земельну – Віра Литвин, комунальну – Дмитро Ющук, гуманітарну – Яна Горегляд.

Позитивно вирішили питання щодо фінансування вуличного освітлення в частині сіл Вараської ОТГ. Міський голова дав доручення майбутнім старостам сіл визначитись із місцями встановлення ліхтарів вуличного освітлення в їхніх населених пунктах.

Завдяки внесеним змінам до бюджету Вараської міської об’єднаної територіальної громади буде придбано кисневі концентратори та зроблено ремонт в майбутній ПЛР лабораторії. В подальшому планують збудувати кисневу станцію на території Вараської багатопрофільної лікарні з можливістю підведення трубопроводів з киснем до всіх ліжок стаціонарних відділень закладу.

Наступне пленарне засідання заплановано на 27 листопада 2020 року.