Розпочали роботу депутатські комісії

На минулому тижні розпочали роботу депутатські комісії. Відповідно до рішення міської ради від 20.11.2020 №12 «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів постійних комісій» в раді працюють шість комісій:

-  з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (регламентна) - голова комісії Олександр Дерев’янчук;

- з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики (бюджетна) - голова комісії  Юрій Кравець;

- з питань соціального захисту та охорони здоров’я (соціальна) - голова комісії Віталій Лисак;

- з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою (комунальна) - голова комісії  Дмитро Ющук;

- з питань земельних відносин, містобудування та екології (земельна) – голова комісії Віра Литвин;

- з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту (гуманітарна) – голова комісії Яна Горегляд.

Комісії розглянули проєкти рішень, які були винесені на розгляд сесії міської ради, депутатські запити, а також заяви та звернення мешканців територіальної громади. За результатами розгляду були надані відповідні висновки, рекомендації та протокольні доручення виконавцям.

Після плідної роботи комісії планують продовжити свою роботу вже найближчим часом.