Виконком у новому складі розпочав роботу

3 грудня 2020 року, під головуванням міського голови Олександра Мензула,  відбулося перше засідання оновленого виконавчого комітету.

На порядку денному розглянули 5 питань. Одним із головних - стало виділення коштів з резервного фонду бюджету Вараської міської об’єднаної територіальної громади комунальному некомерційному підприємству Вараської міської ради «Вараська багатопрофільна лікарня» у сумі  231 896, 00  грн. для здійснення закупівлі кисню медичного.

З метою ліквідації надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня та забезпечення нормальної життєдіяльності мешканців будинку Вараш,11 було виділено 75 тисяч грн. для закупівлі насосу.

Відповідно до міської програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на 2018-2020 роки, виконавчий комітет  прийняв рішення призначити адресну матеріальну допомогу в розмірі 200 тис. грн. учаснику АТО/ООС, мешканцю нашого міста  для придбання житла.

Міський голова Олександр Мензул подякував членам виконавчого комітету за плідний початок роботи нового складу.