В Міжнародний день волонтера відзначили учасників благодійного проєкту «Пакет добра»

У суботу, 5 грудня, відбулося нагородження дорослих та юних постійних учасників благодійного проєкту «Пакет добра».

За поданням громадської організації «Всі разом» та з нагоди Міжнародного дня волонтера  грамоти і грошові нагороди отримали:

Баловіна Неоніла Вікторівна

Жих Дарина Павлівна

Ігнатюк Станіслав Михайлович

Камінська Наталія Ігорівна

Конотопчик Арсеній Олександрович

Конотопчик Раїса Іванівна

Конотопчик Соломія Олександівна

Ладюк Ірина Вікторівна

Скібчик Марія Сергіївна

Скібчик Сергій Іванович

Скібчик Софія Сергіївна

Сніжко Володимир Михайлович

Сніжко Євгеній Володимирович

Сніжко Лариса Володимирівна

Циганкін Михайло Вадимович

Циганкін Тимофій Михайлович

«В наш час волонтерство має особливу роль. Є волонтери, які допомагають військовим протистояти окупанту. Є волонтери, які працюють медиками і показують справжню жертовність. Є волонтери, які працюють в освіті, культурі, соціальній сфері та інших напрямах. Волонтери - це ті люди, які, безкорисливо творячи добро, змінюють нашу громаду та державу на краще. Найбільше хочу подякувати батькам, що змалку привчають своїх дітей таким важливим речам!» - зазначив міський голова Олександр Мензул.

В свою чергу, активісти розповіли, що і для кого вони роблять в «Пакеті Добра», поділилися враженнями та потребами проєкту. На завершення голова ГО «Всі разом» Юлія Денега пригостила гостей брендовим печивом та спеціальними магнітиками.

Більше інформації про благодійний проєкт «Пакет Добра» й про можливість долучитись тут: https://www.facebook.com/PaketDobraVarash