"Комунальна" комісія провела чергове засідання

7 грудня 2020 року відбулося засідання постійної депутатської комісії  з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою під головуванням Дмитра Ющука.

У засіданні взяли участь  Ірина Барабух- начальник відділу економіки, Юрій Сергійчук – директор КП «Благоустрій», Наталія Колесінська – т.в.о. директора УКБ, Олег Устич – в.о. директора КМКП.

Депутати підтримали пропозицію голови комісії  та  обрали заступником комісії – Сергія Макарука, секретарем – Вікторію Данилко.

Звернення від громадян щодо облаштування місць для паркування та дитячих майданчиків члени  комунальної комісії відклали для розгляду на окремому засіданні. Таке засідання планують зробити виїзним.

Жваву дискусію викликав проєкт рішення «Про затвердження програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у Вараській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки». Члени комісії надали свої пропозиції для подальшого опрацювання.

З керівниками комунальних підприємств обговорили питання обслуговування приєднаних сільських територій та інші.