Результат засідання робочої групи

8 грудня 2020 року відбулась робоча нарада з питань розробки та впровадження Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у Вараській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

У засіданні взяли участь Геннадій Дерев'янчук – секретар Вараської міської ради, Ксенія Будь – депутат міської ради, Дмитро Добровольський – депутат міської ради, Ірина Савченко - начальник відділу майна комунальної власності міста, Ірина Барабух – начальник відділу економіки, Інна Черевач – головний спеціаліст відділу економіки, Віра Прокопович – начальник муніципальної поліції, Сергій Денега – керуючий справами виконавчого комітету, Юрій Сергійчук – директор КП «Благоустрій», Валентина Полуциган, Олена Примак та Галина Хлестун – представники ГО «Зоонадія».

Присутні обговорили ключове питання програми: обсяг ресурсів, необхідних для реалізації запропонованих заходів.

Наступне засідання заплановано на п’ятницю. Робоча група огляне територію, запропоновану під облаштування Центру для тимчасової перетримки безпритульних тварин, встановлення вольєрів для утримання собак та визначать місця вигулу собак.

Програму планують винести на розгляд найближчої сесії міської ради. Адже проблема безпритульних тварин потребує негайного вирішення.