Відбулась оперативна нарада

Сьогодні, 9 грудня, заступник міського голови Дмитро Стецюк провів робочу нараду з питань організації проведення святкового відкриття головної ялинки міста.

У нараді взяли участь: Дмитро Стецюк – заступник міського голови, голова оргкомітету, Роман Хондока – заступник міського голови, Наталія Петрович – радник міського голови, Оксана Савонік – начальник відділу культури та туризму, Валентина Пінчук – директор палацу культури ім.Лесі Українки, Юрій Сергійчук – директор КП «Благоустрій», Людмила Мельник – головний спеціаліст управління освіти, Віта Яйченя – старший інспектор сектору превенції  Вараський ВП ГУНП в Рівненській області, Євгеній Бураков - голова ОМ ППО РАЕС, Дар’я Гугайло – представник міської рада старшокласників «Ватра».

Під час наради визначили місце встановлення новорічної красуні – біля стадіону «Ізотоп».

Обговорили сценарій проведення свята, яке цього року обмежене  карантинними заходами та невеликими фінансовими ресурсами.

Присутні члени робочої групи напрацювали креативні ідеї, щоб зробити свято мешканцям міста  максимально позитивним та святковим.