Проблемні питання децентралізації

9 грудня 2020 року місто відвідали представники департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту  Рівненської ОДА.

Гості ознайомилися з роботою Центру надання адміністративних послуг Вараської міської ради, побували у Вараському міському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко.

У рамках візиту відбулася розширена нарада з питань організації харчування пільгових категорій дітей в закладах освіти за рахунок державного бюджету в зв’язку з приєднанням територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи та організації якісного надання адміністративних послуг мешканцям віддалених населених пунктів громади.

В розширеній нараді взяли участь:

Олександр Мензул - міський голова

Михайло Волинець,  Роман Хондока,  Дмитро Стецюк - заступники міського голови

Тетяна Сладковська - заступник начальника центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА

Роза Слободенюк - начальник управління соціальної підтримки населення департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА

Тетяна Шевчук - заступник директора департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної , молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА

Анатолій Рижий - голова Володимирецької РДА

Наталія Ковальчук - заступник голови Володимирецької РДА

Юрій Тюска - в.о. начальника управління соціального захисту населення Володимирецької РДА

Юрій Трохимчук- голова тендерного комітету управління соціального захисту населення Володимирецької РДА

Ярослав Березюк - голова Вараської районної ради

Руслана Коцюбайло - начальник відділу центру надання адміністративних послуг

Олена Корень - начальник управління освіти

Ольга Шевчук - заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Вараської міської ради

старости сіл Вараської громади

Під час наради були обговорені питання, що виникли у зв’язку зі створення Вараської територіальної громади. Зокрема, як буде організоване харчування пільгових категорій дітей в закладах освіти за рахунок державного бюджету в зв’язку з приєднанням територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи. Як надаватимуться адміністративні послуги мешканцям віддалених населених пунктів громади. Про впроваждення програмного комплексу «Соціальна громада» та організація передачі особових справ з урахуванням вимог чинного законодавства мешканців територій, приєднаних до міста Вараш з Володимирецької районої державної адміністрації до Вараської міської ради.