«Святий Миколай у кожну хату»

13 грудня 2020 року у приміщенні центру дозвілля відбувся міський дитячий шаховий турнір «Святий Миколай у кожну хату», участь в якому взяли 36 юних шахістів м.Вараш.

Спортсмени змагались у чотирьох  вікових групах.

В старшій групі 1 місце виборов Лобанов Данило, 2 місце Ковальчук Дмитро3 місце – Демидюк Євгеній.

Серед дітей 2006-2009 р.н.: 1 місце – Лобанов Микита, 2 місце – Євстратов Радій, 3 місце – Печончик Роман.

Серед дітей 2010-2012р.н.: 1 місце – Скібчик Софія, 2 місце – Міщук Павло, 3 місце – Клепацька Мирослава.

Серед дітей 2013р.н. та молодші: 1 місце – Омелянець Марк, 2 місце – Білецький Михайло, 3 місце – Березний Святослав.

Також в кожній групі були відзначені кращі результати серед дівчат: Заруцька Анастасія, Кравчук Ангеліна, Скібчик Софія та Липовська Уляна. Переможці отримали грамоти та медалі.

Турнір відбувся за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради, КМШШ Федерації, центру  дозвілля.