Міська влада долучилася до соціального проєкту

У суботу, 19 грудня,  на стадіоні «Ізотоп» вже втретє відбувся  благодійний «Забіг до Дня Святого Миколая 2020». Захід проходив за підтримки Рівненської АЕС, Первинної профспілкової організації ВП РАЕС, Організації  молоді ППО ВП РАЕС, ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області.

Цьогоріч до благодійного забігу долучилися представники міської влади: міський голова Олександр Мензул, секретар Вараської міської ради Геннадій Дерев'янчук, заступник міського голови Дмитро Стецюк.

«Втілення подібних соціальних проєктів – це не лише суттєва фінансова допомога, а й дієвий спосіб привернення уваги суспільства до проблем людей, котрі позбавлені можливості дотримуватись повноцінного способу життя.  Дякуємо організаторам за чудову атмосферу та позитивні емоції!» - прокоментував Олександр Мензул.

Усі зібрані під час забігу кошти підуть на потреби вихованців Вараського центру реабілітації осіб з інвалідністю ім. З. А. Матвієнко та членів Асоціації інвалідів з дитинства «Надія». Зокрема, для Центру реабілітації планується закупити конвекційну духову шафу.