Ліквідували наслідки аварій

На вихідних ліквідовували наслідки аварій на мережі теплопостачання житлових будинків.

В суботу, 16 січня, аварійна група КМКП працювала в районі ліцею №3, де без опалення залишилися декілька будинків по мікрорайоні Перемоги. В неділю, 17 січня, внаслідок аварії на трубопроводі теплопостачання, тепла були позбавлені ще сім будинків по мікрорайону Вараш.
Працівникам КМКП довелося усувати наслідки аварії вночі і в сильний мороз аби мешканці будинків не залишилися без тепла.

Основна причина цих надзвичайних подій - старе обладнання, яке роками не ремонтувалося і не замінювалося. Сьогодні, під час оперативної наради, міський голова Олександр Мензул доручив розробити інвестиційну програму по глобальній реконструкції всіх трубопроводів міста.