Обговорили відзначення Дня Соборності у Вараші

Сьогодні, 18 січня, заступник міського голови Дмитро Стецюк провів робочу нараду щодо відзначення Дня Соборності України у Вараші.

У нараді взяли участь: Дмитро Стецюк – заступник міського голови, голова оргкомітету, Геннадій Дерев’янчук – секретар міської ради, Сергій Денега – керуючий справами виконавчого комітету,  Оксана Савонік – начальник відділу культури та туризму,  Юрій Сергійчук – директор КП «Благоустрій», Людмила Мельник – головний спеціаліст управління освіти, Зоряна Рибак - начальник відділу у справах сім’ї та молоді, представник Вараського ВП ГУНП в Рівненській області, Євгеній Бураков - голова ОМ ППО РАЕС.

Обговорили сценарій проведення урочистостей. Планують організувати традиційний живий ланцюг Соборності, що символізує єдність українського народу. Долучитися до заходів запросять представників громадських організацій.