Небезпечні погодні умови: усі служби в підвищеній готовності

В Україні очікується стрімке погіршення погодних умов. На Рівненщині прогнозують сильні снігопади, хуртовини та ожеледицю. 8 лютого погода ускладниться. Небезпечні умови триватимуть впродовж усього наступного тижня.

7 лютого міський голова Олександр Мензул скликав оперативне засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС для координації усіх служб на території Вараської громади.

«Навіть за умови, що погіршення погодних умов не настане, ми маємо бути у режимі підвищеної готовності», - наголосив міський голова.

Найбільш небезпечні метеорологічні явища очікуються 8 лютого – сильний сніг, хуртовини, пориви вітру. Висота снігового покрову сягатиме до 30 см, на дорогах замети. У вівторок-середу сніжитиме менше, але з 11 лютого буде чергове зниження температури.

9 одиниць снігоочисної техніки КП «Благоустрій» готові до оперативної роботи. Старости мобілізували усі наявні на місцях ресурси для того, щоб в сільській місцевості надзвичайних ситуацій теж не виникало.

Комісія вирішила – у разі загрозливих погодних умов не випускати шкільні автобуси. Мета – не допустити, аби транспорт із дітьми загруз в снігових заметах. Прийнято рішення на період несприятливих погодних умов дозволити учням повну наповнюваність в шкільних автобусах при дотриманні техніки безпеки та протиепідемічних заходів.

Ведеться постійний моніторинг стану погоди і покриття автошляхів.

Забезпечено резервне електропостачання лікарні.

У приймальному відділенні Вараської лікарні діє станціонарний пункт обігріву.

Рятувальники ДСНС готові за потреби швидко прийти на допомогу громадянам, які можуть опинитися в біді.

У разі надзвичайних подій негайно набирайте цілодобові номери "101" та "102".

При аварійних ситуаціях, пов'язаних із газопостачанням - "104".

Аварійні служби КМКП, КП «УК Житлокомунсервіс», КП «Благоустрій» працюють в цілодобовому режимі:

КМКП – (067)236-46-49

ЖКС – (067) 36-167-07

КП «Благоустрій» - (096) 1365603

Вараський відділ поліції - (096) 9819578 (чергова частина)

Вараський міський сектор ГУ ДСНС України - (063) 9675142

Староста Олександр РУДНІК: село Більська Воля, село Березина, село Кругле, село Рудка, тел.0973600341.

Староста Ольга ЯРОШИК: село Заболоття, тел. 0968149028.

Староста Микола  КУЛЬКОВЕЦЬ: село Мульчиці, село Журавлине, село Кримне, село Уріччя, тел.0688195218 (вайбер), 0966212779.

Староста Олександр  ФЕДОРУК: село Озерці, село Городок, тел. 0966969733.

Староста Олександр ГАВРИЛЮК: село Собіщиці, тел.0961274686.

Староста Сергій  БОЙКО: село Сопачів, село Діброва, село Щоків, тел. 0969744020 .

Староста Ярослав ЄМЕЛЬЯНОВ: село Стара Рафалівка, село Бабка, тел. 0979195883.

Закликаємо усіх жителів Вараської громади не виїжджати на автомобільні дороги без крайньої потреби!

Прохання до  власників авто максимально прибрати автомобілі з дворів, аби могла працювати снігоочисна техніка та був можливим проїзд екстрених служб.

Протокол засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС:

Онлайн трансляція: