Працювали депутати гуманітарної комісії

10 лютого відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту (голова Яна Горегляд).

Серед запрошених були присутні начальник управління освіти Олена Корень, її заступник Анатолій Горайчук, начальник фінансового управління Валентина Тацюк.

На початку засідання обрали секретаря комісії. Ним став депутат від ПП «За майбутнє» Артем Стецюк. Затвердили графік засідань комісії –третій понеділок місяця.

На розгляд комісії були подані проєкти рішень, якими заплановано внесення змін до Статутів навчальних закладів Сопачева, Собіщиць, Озерець, Мульчиць, Більської Волі, Рудки, Старої Рафалівки. Депутати вирішили залишити їх на доопрацювання.

Про організацію харчування у навчальних закладах Вараської територіальної громади доповіла Олена Корень.

Валентина Тацюк ознайомила членів комісії з річним звітом про виконання бюджету Вараської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.