Вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

На честь 32-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан 15 лютого в місті Вараш вшанували пам'ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав.

Заходи розпочалися традиційною ходою від майдану Незалежності до меморіалу «Афганців». Воїни-афганці, члени їхніх родин, військовослужбовці в/ч 3045, міський голова Олександр Мензул, керуючий справами виконавчого комітету Сергій Денега, представники духовенства та громадськість міста поклали квіти до меморіалу.

Панахиду за загиблими відслужив військовий капелан, настоятель Свято-Софіївського храму УПЦ КП отець Йосип Шарко. Пам'ять тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання та військовим салютом.

Перед присутніми виступив голова Кузнецовської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Петро Ширко.