Відбулося засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 23 лютого,  на засіданні виконавчого комітету розглянули 45 питань порядку денного.

На початку затвердили річний звіт про виконання бюджету Вараської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

Створили робочу групу з питань залучення інвестицій в економіку Вараської міської територіальної громади, комісію з питань визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, адміністративну комісію, ініціативну групу з формування складу молодіжної ради, опікунську раду з питань забезпечення прав та інтересів повнолітніх осіб, які потребують опіки або піклування

Окрім того, затвердили Порядок створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту,  Порядок проведення перерахунків житлових субсидій в межах установленого строку їх призначення та Положення про комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Розглянули питання про встановлення тарифів для КМКП на послуги постачання теплової енергії та постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення та на послугу з поводження з побутовими відходами для КМКП та «Управляючої компанії «Житлокомунсервіс».

Проголосували ряд житлових питань, зокрема, про зняття з квартирного обліку громадян, питання встановлення опіки над майном дитини-сироти та про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Онлайн-трансляція: