З робочим візитом відвідали Більську Волю

Заступники міського голови Михайло Волинець, Роман Хондока та директор «Вараського ЦПМД» Жанна Мирончук з робочим візитом відвідали Більську Волю.

Керівництво міста та «первинки» поспілкувалися з мешканцями села, щоб зняти напругу та спростувати чутки про "закриття" місцевої амбулаторії й звільнення медичних працівників.

Напередодні в соціальній мережі фейсбук активно поширювалася саме така  інформація.

Мешканці найбільшого села Вараської громади озвучили й інші проблемні питання.

За підсумками зустрічі складено перелік першочергових завдань, вирішення яких покращить якість життя місцевих жителів. Це й проблема сміття, відсутність нормального опалення в школі та питання щодо майбутнього приміщення незавершеної капітальної інвестиції проєкту будівництва: "Реконструкція частини будівлі дитячого садка під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі Більська Воля".