Підліткові клуби центру соціальних служб відзначили за участь у челенджі «Леся для кожного своя»

Цьогоріч вся Україна відзначала 150 років з дня народження відомої української письменниці, поетеси, перекладачки,  культурної діячки Лесі Українки. Підліткові клуби Вараського міського центру соціальних служб також приєдналося до цього ювілею.

Нами був запущений челендж «Леся для кожного своя», під час якого вихованці разом зі своїми керівниками гуртків читали твори легендарної поетеси.

З’ясувалося, що наші вихованці  вміють непогано декламувати вірші Л.Українки, танцювати під її поезію,  співати  та навіть читати реп. І це надихнуло нас на участь у поетичному конкурсі «Якби мені достати струн живих», організованому Володимирецьким районним об’єднанням  Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

55 дітей активно попрацювали та здобули винагороди від спонсора конкурсу -  мережі магазинів «Зерно Маркер». 04 березня у приміщенні Вараської міської ради відбулась церемонія нагородження учасників, які ще раз продемонструвати свої вміння  в танцях, співах та декламуванні віршів тепер вже не оналайн, а на сцені.

Вихованців піділткових клубів привітали заступники міського голови Михайло Волинець та Дмитро Стецюк, директор Вараського міського центру соціальних служб Світлана Пашко та голова Володимирецького районного об’єднання Всеукраїнського товариства«Просвіта» ім. Т. Шевченка Людмила Босик, яка вручила дітям дипломи, подяки та сертифікати.

Подяками були нагороджені:

• виховані гуртка «Творча майстерня» керівник Шолом Наталія;
  • вихованці гуртків декоративно-прикладних мистецтв, керівник Тихонова Любов;
  • вихованці гуртку малювання, керівник Деркач Галина Кузмівна;
  • Оксана Безушко, вихованка гуртка моделювання та дизайну «Викрутаси», керівник Радчук Наталія.
  • Скиба Богдана, вихованка гуртка англійської мови, керівник Бондар Лариса.

Диплом в номінації «Гармонія слова устами дитини» отримали:

• Богдан Софія, вихованка гуртка «Літературна вітальня», керівник Тарасюк Тетяна;
  • Огребчук Катерина, вихованка гуртка «Літературна вітальня», керівник Тарасюк Тетяна.

Диплом в номінації «Поетична душа» отримали:

• Федінчик Марія, вихованка гуртка «Літературна вітальня», керівник Тарасюк Тетяна;
  • Федінчик Наталія, вихованка гуртка «Літературна вітальня», керівник Тарасюк Тетяна;
  • Супрунець Уляна, вихованка гуртка «Літературна вітальня», керівник Тарасюк Тетяна;
  • Колесник Євангеліна. вихованка гуртка «Літературна вітальня», керівник Тарасюк Тетяна.
  • Пашко Аполлінарія, вихованка гуртка «Літературна вітальня», керівник Тарасюк Тетяна.

Дипломи в номінації «Креатив і зязок поколінь» отримали:

• вихованці гуртка англійської мови, керівник Бондар Лариса;
  • вихованки гуртку сучасної хореографії «FlashDance», керівник Муравинець Іванна;
  • вихованці гуртка англійської мови, керівник Радчук Вікторія.

Диплом ІІІ ступеня здобули:

• вихованці гуртку «Весела математика», керівник Радчук Наталія.

Диплом ІІ ступеня здобула: Скрипчак Дарина, вихованка гуртка «Основи догляду за зовнішністю».

Сертифікатамивідзначені:

на суму 200 гривень

• гурток сучасної хореографії «FlashDance», керівник Муравинець Іванна;
  • Богдан Софія, вихованка гуртка «Літературна вітальня», керівник Тарасюк Тетяна.

на суму 150 гривень

на суму 100 гривень

- Федінчик Наталія,  вихованка гуртка «Літературна вітальня», керівник Тарасюк Тетяна.

-  Аполлінарія Пашко, вихованка гуртка «Літературна вітальня», керівник Тарасюк Тетяна.

Генеральний спонсор  конкурсу Анатолій Бортнік окремим сертифікатом на суму 600 гривень відзначив креативну колективну роботу гуртка «Креативна математика» підліткового клубу «Жар-птиця» під керівництвом Наталії Радчук.

Вітаємо наших учасників і бажаємо нових перемог!

Директор Вараського міського центру

соціальних служб Світлана Пашко