14 березня у Вараші відзначили День українського добровольця

П’ять років поспіль ця дата відзначається на честь гідного вшанування мужності, самовідданості і хоробрості усіх патріотів, які згуртувались та першими взяли на себе удар неоголошеної війни за незалежність країни.

Відповідне рішення прийняла Верховна Рада України у 2017 році, з метою вшанування мужності, героїзму  та патріотизму людей, які у березні 2014 року з початком вторгнення російських окупаційних військ в Україну,  одними з перших прийшли на допомогу українському війську.

Заходи розпочалися урочистою ходою від вул. Тараса Боровця до площі біля стадіону «Ізотоп». Ходу супроводжували естрадно-духовий оркестр «Енергія Полісся» та військова техніка – «Козак», оперативно-рятувальна машина FordRange.

Міський голова Олександр Мензул та генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин привітали та нагородили учасників бойових дій на території проведення операції об’єднаних сил.

Відрповідно до розпорядження міського голови нагороджено грошовою винагородою:

Антипова Геннадія Васильовича - старшого сержанта

Бортника Сергія Вікторовича - молодшого сержанта

Дейнеку Віктора Васильовича - солдата

Жарова Андрія Сергійовича - солдата

Конопка Валерія Валерійовича - старшого солдата

Міщеню Максима Володимировича - молодшого сержанта

Пікуся Андрія Анатолійовича - солдата

Разумовича Олександра Володимировича - солдата

Рищиковця Леоніда Сергійовича - старшого солдата

Тишковця Валерія Григоровича - капітана.