Депутатська комісія розглянула запити комунальних підприємств

16 березня відбулося засідання постійної депутатської  комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою.

Голова комісії Дмитро Ющук вів засідання через zoom, Любов Сусь також була в онлайні, в залі присутні - члени комісії Сергій Макарук, Вікторія Данилко, Дмитро Добровольський.

Під час розгляду проєктів рішень, з метою прийняття більш виважених рекомендацій,  депутати вирішили розглянути дані проєкти на наступному засіданні:

- проєкт рішення № 249 від 03.03.2021 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.02.2020 №53 «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунального майна Вараської міської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону»,

- проєкт рішення № 251 від 03.03.2021 року «Про передачу комунального майна з балансу Кузнецовського міського комунального підприємства»,

- проєкт рішення № 252 від 03.03.2021 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.12.2020 №50 «Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунального майна Вараської міської територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні»,

-  проєкт рішення № 254 від 05.03.2021 року « Про внесення змін до рішення Вараської міської ради від 14.11.2019 року №1565 «Про надання згоди на безоплатну передачу майна «Фірми «Скорпіо ЛТД» у комунальну власність територіальної громади м.Вараш.

Підтримали проєкт щодо передачі в оренду без проведення аукціону Головному управлінню пенсійного фонду України в Рівненській області частину першого поверху громадського будинку м-н Вараш, буд.25а. терміном до 01.07.2021 року, для розміщення працівників відділу обслуговування громадян (сервісного центру) №2.

Також депутати комунальної комісії погодили запит КМКП на 9 млн. 348 тисяч та розрахунки КП «Благоустрій» на додаткові 36 тисяч гривень для вакцинації котів та собак, 116 тисяч на їх біостерилізацію, 120 тисяч на облаштування Центру для тимчасової перетримки безпритульних тварин, 167 тисяч на харчування тварин, 4 млн на оплату праці працівників КП «Благоустрій».

Наступне засідання комісія проведе через тиждень, 23 березня.

Онлайн-трансляція засідання комунальної комісії:

Трансляція на сторінці Вараської міської ради в мережі  фейсбук: https://www.facebook.com/varashrada/videos/724733658241656