Працювали депутати «земельної» комісії

19 березня відбулося засідання комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології (голова Віра Литвин).

Депутати розглянули 86 питань порядку денного. Серед них проєкти рішень, що стосуються затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам, для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для ведення особистого селянського господарства, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі та передачі її у власність, про поновлення договору оренди.

Ряд проєктів залишили на довивчення під час виїзного засідання. Окремим громадянам комісія відмовила через відсутність плану зонування.

Не прийнято рішення по проєкту №126 від 09.02.2021 р. «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється».

Онлайн-трансляція засідання: