На Вараську багатопрофільну лікарню чекає реновація

Про реконструкцію мереж, капітальний ремонт приміщень лікарні, станцію переливання крові, залучення грантів говорили  на ознайомчому засіданні робочої групи з підготовки медичного завдання на реновацію КНП «Вараська багатопрофільна лікарня». Розпорядження про створення такої групи підписав міський голова Олександр Мензул.

На початку Михайло Волинець, заступник міського голови, озвучив інформацію по стану галузі охорони здоров’я у Вараській громаді за 2020 рік: які  заходи по реформуванню вторинної ланки медичної допомоги були впроваджені, та які кошти з міського бюджету на це пішли. Зокрема, на підтримку закладу в 2020 році виділено майже 43 млн гривень.

Нагадаємо, що 28 серпня 2020 року Вараською міською радою прийнято рішення про реорганізацію державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 МОЗ України» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Вараська багатопрофільна  лікарня», а з листопада створено юридичну особу. Тоді ж заклад було включено до Переліку закладів першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Також укладено договори з НСЗУ за пакетом – «Стаціонарна допомога пацієнтам з коронавірусною хворобою COVID-19».

Депутатам, адміністрації «вторинки» та «первинки» представили приклади розроблених медичних завдань та зразки брендбуків по реконструкції будівель лікарні.

Члени робочої групи домовилися найближчим часом розпочати активну роботу. Перед тим встановити часові рамки, затвердити графік та визначити проміжні завдання.